Doorgaan naar hoofdcontent

Gemeente Kaprijke: Praat mee over de nieuwe toeristische publiekstrekker voor Kaprijke

Gemeente Kaprijke
Praat mee over de nieuwe toeristische publiekstrekker voor Kaprijke
We waren al goed begonnen maar we zouden graag nog wat toffe idee├źn willen verzamelen voor onze nieuwe toeristische publiekstrekker. Kom daarom naar een van de forumavonden in het Oud Stadhuis.
Lees verder

Kaprijkse Nacht in de Hemelvaartkerk op zondag 20 november
De donkere dagen zijn stilaan aangebroken. Daar wil de cultuurraad op inspelen met een evocatie van het nachtleven in de kerk van Kaprijke op zondagavond 20 november. De toegang is gratis. Iedereen is welkom.
Lees verder

De bladerkorven zijn geplaatst
Deze week zijn de bladerkorven weer verdeeld geweest over onze gemeente.
Lees verder

Ophokplicht gedeeltelijk vervallen
De ophokplicht die er gekomen is na een besmetting met vogelgriep in de gemeente van Sint-Laureins is opgegeven. Dit wil zeggen dat alle maatregelen in de bewakingszone van 10 km vervallen. Een groot deel van onze gemeente bevind zich echter nog in een bewakingszone na een besmetting in Evergem.
Lees verder

Verse lucht in je huis
De winter staat voor de deur en de torenhoge energieprijzen maken het al een uitdaging om ons huis lekker warm te houden. Maar verlies in je strijd tegen de koude buitenlucht, ook niet de voordelen van verse binnenlucht uit het oog!
Lees verder