Doorgaan naar hoofdcontent

Gemeente Bertem: Help onze gemeente de ultieme Kringkampioen 2022 worden

Gemeente Bertem
Help onze gemeente de ultieme Kringkampioen 2022 worden
Tijdens de Europese Week van de Afvalvermindering, van 19 tot 27 november 2022, gaan we op zoek naar de ultieme hergebruikkampioen in de regio Leuven-Hageland. Hebt u nog herbruikbare spullen die u niet meer gebruikt? Geef ze dan een tweede, derde, vierde... leven. Laat ze gratis aan huis ophalen
Lees verder

Standhouders tractorlichtparade gezocht!
Zin om een standje uit te baten tijdens de tractorlichtparade? Wij zoeken verenigingen die hun kas willen spijzen en burgers die het goede doel willen steunen.
Lees verder

Samenaankoop voor het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking bij kleine, niet-residentiƫle gebouwen.
Interleuven wil ook een steentje bijdragen aan een asbestveilig Vlaanderen en organiseert een samenaankoop voor particulieren rond de verwijdering van asbesthoudende dakbedekking van kleine niet-bewoonde gebouwen zoals een tuinhuis, berghok, kippenhok, garage of open afdak.
Lees verder