Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 2 augustus 2022

BINNENKIJKEN. Zit Amber Heard krap bij kas? Actrice verkoopt haar huis in Zuid-Californië

HLN
BINNENKIJKEN. Zit Amber Heard krap bij kas? Actrice verkoopt haar huis in Zuid-Californië
Amber Heard (36) verloor begin juni de smaadzaak tegen ex-man acteur Johnny Depp (59) en dit kwam haar erg duur te staan. Ze is hem miljoenen dollars verschuldigd én moet daarbovenop ook de juridische schadevergoeding van 350.000 dollar (342.000 euro) voor haar rekening nemen. Haar advocate verklaarde eerder al dat ze het geld niet heeft, maar nu blijkt ze volgens 'TMZ' ook haar huis in Yukka Valley, in Californië, te hebben verkocht. Kan Heard haar schulden niet afbetalen?
Lees verder

LIVE. Gómez (RSCA) op radar van Man City - Transfer Benson naar Burnley zo goed als rond - Nieuwe spits voor Union
Het belooft nog een hete transferzomer te worden. Dat de lat hoog ligt bij Antwerp, is duidelijk. Ook blij Club Brugge zijn het drukke tijden. En welke internationale sterren, naast onder meer Romelu Lukaku, Robert Lewandowski, Erling Haaland en Sadio Mané, verhuizen deze zomer naar een ander team? Via deze pagina transfernieuws zit u op de eerste rij voor alle geruchten en done deals op de transfermarkt!
Lees verder

Wie gaat dit seizoen helemaal ontploffen? Drie van onze clubwatchers kijken vooruit
De Jupiler Pro League is weer volop bezig en dat betekent dat ook de Gouden 11 terug is. Speel mee met onze sportgame en bewijs dat jij het meeste weet over het Belgische voetbal. Tijdens de eerste zes speeldagen zijn er nog geen prijzen te winnen, omdat de transferperiode nog bezig is. Maar je kunt wel al volop sleutelen aan jouw team. Wij vroegen aan drie van onze clubwatchers wie we in de gaten moeten houden.
Lees verder

Binnenkijken in de vakantiewoning van Kim en Emi uit 'Boer zkt Vrouw': "Zij heeft me leren communiceren"
Exact een jaar geleden vond aardappelboer Kim Biets (30) in 'Boer zkt Vrouw' de liefde bij Emi Pellarin (23). Ze bouwen nu samen aan een nieuwe toekomst op Kims aardappelboerderij, gelegen in het Limburgse Gingelom, waar je sinds kort ook kan logeren in een vakantiehoeve. Een exclusieve rondleiding op Domein Tombos, en een uitgebreid gesprek met het verliefde koppel. "De ouderlijke woning verlaten, naar Limburg verhuizen én een nieuwe baan: het zijn veel nieuwe stappen tegelijk."
Lees verder

"Hij vroeg mijn ouders om mijn hand": Mishel Gerzig doet uit de doeken hoe Thibaut Courtois haar ten huwelijk vroeg
4 juni was het, toen er ineens op de Instagrampagina's van zowel Thibaut Courtois als die van Mishel Gerzig foto's verschenen van onze nationale nummer één die op een luxejacht op zijn knie was gegaan voor zijn grote liefde. Zij heeft nu in Israëlische media onthuld hoe zij dat moment heeft beleefd, en ze heeft het ook over de toekomstplannen van het koppel.
Lees verder

Denemarken voert nieuwe regeling omtrent ouderschapsverlof in: ouders krijgen elk 11 weken verlof en dan nog 26 weken om te delen
In Denemarken hebben beide ouders vanaf vandaag recht op elf weken betaald ouderschapsverlof, zo meldt het Duitse persagentschap DPA. Daarnaast zijn er in totaal nog 26 betaalde weken, die ouders in praktijk naar wens kunnen verdelen. Het nieuwe systeem moet zorgen voor meer gelijkheid.
Lees verder

Tot 7.700 euro per trimester en les op zaterdag: prins William en Kate kiezen nieuwe school voor kinderen
De Britse prins William (40) en Kate Middleton (40) hebben de school uitgekozen waar hun kinderen vanaf september les zullen volgen. Het gezin verhuist binnenkort naar de omgeving van Windsor Castle "om dichter bij de Queen te zijn", die de laatste maanden steeds meer last heeft van gezondheidsproblemen. Een verandering die uiteraard ook gevolgen heeft voor de toekomst van hun kinderen.
Lees verder

Ouders hersendode Archie (12) dienen beroep in bij Britse Hooggerechtshof
Het Britse Hooggerechtshof zal zich buigen over het lot van Archie Battersbee, de Britse hersendode 12-jarige jongen wiens behandeling dokters dreigen stop te zetten. De ouders van de twaalfjarige hebben dinsdag beroep ingediend bij het Hooggerechtshof, zo schrijft persagentschap DPA, tegen een beslissing van een lagere rechtbank die toestemming gaf om een einde te maken aan de behandeling.
Lees verder

Triest record: bijna 700 bootvluchtelingen steken Kanaal over in één dag tijd
Zowat 696 migranten hebben maandag de oversteek naar Groot-Brittannië op het Kanaal gemaakt. Dat is het hoogste aantal in een dag tijd sinds begin dit jaar, zo meldt het Britse ministerie van Defensie. In totaal hebben zowat 17.100 mensen dit jaar al de oversteek gemaakt. Vorig jaar waren dat in dezelfde periode minder dan 9.500 mensen.
Lees verder

LIVE. De Ketelaere maakt zich met eerste kreten in Italiaans nú al geliefd - Medische en fysieke testen zijn achter de rug, ondertekening contract dichtbij
Attendere... De transfer van Charles De Ketelaere (21) naar AC Milan is er één met een testbeeld en de boodschap 'even geduld'. Het vertrek met de privéjet gisteren lag in lijn met de saga. Wachten, wachten, wachten. Medische testen, tekenen, poseren voor foto's...: dit krijgt CDK vandaag in Milaan voorgeschoteld. Via deze liveblog zit u de hele dag in het spoor van de Rode Duivel!
Lees verder

Mannen hebben wél een biologische klok (en vanaf deze leeftijd tikt die harder dan gedacht)
Dat vrouwelijke vruchtbaarheid een houdbaarheidsdatum heeft, is algemeen bekend: hoe ouder de eicellen, hoe minder kans op een zwangerschap. Spermacellen daarentegen hebben een veel beter imago: ze zijn talrijk en mannen kunnen hun hele leven lang doorgaan met bevruchten. Een nieuwe studie laat echter zien dat de leeftijd van de vader toch meer uitmaakt dan gedacht.
Lees verder

Studie toont dat ook mannen biologische klok hebben: "Hun leeftijd speelt wél grote rol bij bevruchting"
Dat vrouwelijke vruchtbaarheid een houdbaarheidsdatum heeft, is algemeen bekend: hoe ouder de eicellen, hoe minder kans op een zwangerschap. Spermacellen daarentegen hebben een veel beter imago: ze zijn talrijk en mannen kunnen hun hele leven lang doorgaan met bevruchten. Een nieuwe studie laat echter zien dat de leeftijd van de vader toch meer uitmaakt dan gedacht.
Lees verder

Cryptobedrijf Nomad verliest 200 miljoen dollar door hacking
Hackers hebben voor bijna 200 miljoen dollar aan cryptomunten doen verdwijnen bij Nomad, een zogenaamd brugprotocol om cryptomunten naar andere blockchains over te hevelen. Dat zei het blockchainbeveiligingsbedrijf PeckShield.
Lees verder

China doet meer dan honderd Taiwanese merken in de ban
China heeft maandag de leveringen van meer dan honderd Taiwanese voedselexporteurs tegengehouden. Het lijkt erop dat Peking zo de economische druk wil opvoeren op buurland Taiwan, in een sleutelsector, nu een bezoek van de Amerikaanse voorzitster van het Huis van Afgevaardigden, Nancy Pelosi, op til is.
Lees verder

STREAMINGTIP. 'Industry S2': wat een jonge bankier lijden kan
We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar vandaag lost Streamz eindelijk het tweede seizoen van 'Industry'. Nog steeds zo scherp en indringend als de eerste ronde, maar met één belangrijk verschil: de jonge afgestudeerden zijn nu écht uitgegroeid tot beginnende bankiers.
Lees verder

Van Sour Patch Kids tot Nerds: deze buitenlandse snoepjes zijn razendpopulair bij ons dankzij TikTok (en hier kan je ze kopen)
Van chips waar je tong van in vuur staat tot snoepjes die naar zweetvoeten smaken: Amerikaans en Aziatisch snoep is immens populair bij jongeren dankzij het sociale videoplatform TikTok. Maar wat is in hemelsnaam een brainlicker? En hoe smaakt een nerd? Wij doken met Belgische snoepwinkel Sugar and Sweets de snoepkast in en ontdekten de vijf populairste soorten bij kinderen. "Door al die challenges online krijgen we enorm veel vraag naar specifieke snoepjes."
Lees verder

Buitenlands snoep wordt razendpopulair in België door TikTok: dit zijn de 5 meest gevraagde soorten én hier kan je ze kopen
Van chips waar je tong van in vuur staat tot snoepjes die naar zweetvoeten smaken: Amerikaans en Aziatisch snoep is immens populair bij jongeren dankzij het sociale videoplatform TikTok. Maar wat is in hemelsnaam een brainlicker? En hoe smaakt een nerd? Wij doken met Belgische snoepwinkel Sugar and Sweets de snoepkast in en ontdekten de vijf populairste soorten bij kinderen. "Door al die challenges online krijgen we enorm veel vraag naar specifieke snoepjes."
Lees verder

LIVE. De Ketelaere terug aan hotel na medische en fysieke testen, straks ondertekent hij zijn contract in Casa Milan
Gisterenavond laat kon Charles De Ketelaere (21) eindelijk op het vliegtuig richting Italië stappen - de transfer is na een lange saga in kannen en kruiken. Deze middag onderging 'CDK' z'n medische en fysieke testen, vanavond zet hij in Casa Milan zijn krabbel onder het contract. Via deze liveblog volgt u de bewegingen van de Rode Duivel op de voet!
Lees verder

Na agressief gedrag: 'Blue'-zanger Lee Ryan gearresteerd tijdens vlucht
Lee Ryan (39), leadzanger van de Britse boyband 'Blue', is zondagnamiddag gearresteerd nadat hij zich heeft misdragen tijdens een vlucht van Glasgow naar Londen. Volgens 'The Sun' zou hij zich agressief hebben gedragen richting de crew nadat hem alcoholische drank werd geweigerd. Het is niet de eerste keer dat Ryan in de mist gaat door alcohol. Hij sukkelt al jaren met een drankprobleem.
Lees verder

Hackers leggen website Taiwanese presidente lam
Onbekende hackers hebben dinsdag de website van de Taiwanese presidente Tsai Ing-wen platgelegd. Volgens de medewerkers van de presidente was er een storing van ongeveer 20 minuten, maar functioneert alles nu weer normaal.
Lees verder