Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 18 juli 2022

Gemeente Bertem: Zomerwandelingen op 24 en 25 juli

Gemeente Bertem
Zomerwandelingen op 24 en 25 juli
Op zondag 24 en maandag 25 juli doorkruisen de recreatieve zomerwandelingen van De Vreugdestappers onze gemeente. Het kan die dagen dus gezellig druk worden in Bertem.
Lees verder

Onttrekkingsverbod onbevaarbare waterlopen
Door de hoge temperaturen en de beperkte neerslag zijn de debieten en waterpeilen van de waterlopen helaas opnieuw drastisch aan het dalen. Daarom heeft de gouverneur een onttrekkingsverbod op de onbevaarbare waterlopen en publieke grachten in de hele provincie afgekondigd.
Lees verder

Ronde van Vlaams-Brabant
Op vrijdag 29 en zaterdag 30 juli worden in onze gemeente twee ritten van de Ronde van Vlaams-Brabant gereden. Start en aankomst liggen aan de Vrije Basisschool De Waaier in de Paardenstraat in Bertem. Om dit veilig te laten verlopen, worden de nodige verkeersmaatregelen genomen.
Lees verder