Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 20 april 2022

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Bekendmaking politieverordening in Kempenarestraat op 1 mei 2022 n.a.v. een buurtfeest

Bekendmaking politieverordening in Kempenarestraat op 1 mei 2022 n.a.v. een buurtfeest
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 11 april 2022 betreffende de regeling van het verkeer in de Kempenarestraat op zondag 1 mei 2022 n.a.v. een buurtfeest wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website, vanaf 14 april 2022.
Lees verder

Bekendmaking Hulpverleningszone Rivierenland goedkeuring rekening van dienstjaar 2021
Het besluit van de zoneraad van Hulpverleningszone Rivierenland genomen in zitting 1 april 2022 betreffende de de goedkeuring van de rekening voor het dienstjaar 2021 wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website, vanaf 14 april 2022.
Lees verder

Beweegdag voor peuters
Op zaterdag 7 mei kan je met je peuter komen bewegen in basisschool GLOC. Op het programma staan wobbelturnen en dansen. Daarnaast krijg je info over andere beweegactiviteiten in onze gemeente.
Lees verder

Kom naar de Boerenmarkt op vrijdag 6 mei
Na twee jaar gemis kunnen we je opnieuw enthousiast uitnodigen voor de Boerenmarkt. Verwacht je onder andere aan talloze kraampjes met verse of zelfgemaakte producten, demonstraties, een springkasteel, ezeltjes, ... Kortom: een gezellig gebeuren met veel animatie voor groot en klein.
Lees verder

Beweegdag voor peuters
Op zaterdag 7 mei kan je met je peuter komen bewegen in basisschool GLOC. Op het programma staan wobbelturnen en dansen. Daarnaast krijg je info over andere beweegactiviteiten in onze gemeente.
Lees verder