Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 6 april 2022

Gemeente Bertem: Samen zamelden we 540kg zwerfvuil in!

Gemeente Bertem
Samen zamelden we 540kg zwerfvuil in!
Van 26 februari tot 26 maart organiseerde het lokaal bestuur Bertem opnieuw een zwerfvuilactie. Maar liefst 1001 vrijwilligers hebben zich dit jaar ingezet voor een proper Bertem. Zij verzamelden 540 kg zwerfvuil.
Lees verder

Mountainbiketocht doorkruist onze gemeente
Op zaterdag 16 april doorkruist de recreatieve mountainbiketocht Gravelride Voer & Dijleland onze gemeente.
Lees verder

Wat met wespen?!
Wespennest.Vlaanderen bundelt alle informatie over wespen, bijen en hoornaars. Als u vragen en/of (over)last zou hebben van de diertjes komt u via dit platform gemakkelijk bij de juiste persoon terecht.
Lees verder