Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 2 maart 2022

Gemeente Kontich: Proef jij als wéldoener mee van het vrijwilligerswerk?

Proef jij als wéldoener mee van het vrijwilligerswerk?
Van 26 februari tot 6 maart is het de Week van de Vrijwilliger. In die week gaat Radio 2 op zoek naar 1000 vrijwilligers of wéldoeners die twee uur lang van vrijwilligerswerk willen proeven. Zo ook in onze gemeente! Doe jij mee en proef je van het vrijwilligerswerk in Kontich?
Lees verder

Kans op stormweer: voorzorgmaatregelen
Er is een kans op stormweer de komende dagen. We sluiten daarom alle parken en bossen in onze gemeente en vragen je om de nodige voorzorgmaatregelen te nemen. Zo blijven we veilig.
Lees verder

Kan je niet naar je afspraak komen? Laat het ons weten!
Maakte je een afspraak bij een dienst in het Gemeentehuis maar kan je niet komen? Annuleer of wijzig dan je afspraak zodat een andere burger op dat moment een afspraak kan maken.
Lees verder

Kontich helpt Oekraïeners
De verschrikkelijke gebeurtenissen in Oekraïne van de voorbije dagen grijpen ons allen erg aan. Zowel het Lokaal Bestuur als de Kontichnaar leven dan ook mee met de mensen in nood uit Oekraïne. Velen voelen de nood om hun solidariteit te tonen, tot actie over te gaan en te helpen waar ze kunnen.
Lees verder