Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 10 september 2021

Gemeente Kontich: Van 24/9 t.e.m. 27/9 Feestweekend en WK wielrennen: maatregelen en verkeershinder

Van 24/9 t.e.m. 27/9 Feestweekend en WK wielrennen: maatregelen en verkeershinder
Lees verder

Van 24/9 t.e.m. 27/9 Feestweekend en WK wielrennen: verkeersmaatregelen
Van vrijdag 24 tot en met maandag 27 september belooft het druk te worden in Kontich. Dan vindt het feestweekend plaats met onder meer een kermis, feestmarkt en jaarmarkt op het programma. Ook het wereldkampioenschap wielrennen passeert door onze gemeente. Je leest er hieronder meer over.
Lees verder

We zijn dringend op zoek naar seingevers voor de doortocht van het WK Wielrennen
Ben je gepassioneerd door het wielrennen en de koers? Zorg jij graag mee voor een veilige doortocht van het WK Wielrennen in onze gemeente tijdens het feestweekend? Dan ben jij de persoon die we zoeken!
Lees verder

Feest met ons mee!
Naar jaarlijkse gewoonte vieren we feest in het laatste weekend van september. Dit jaar vindt het feestweekend plaats van vrijdag 24 t.e.m. maandag 27 september.
Lees verder