Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 2 september 2021

Gemeente Balen: Gratis boom voor elk Balens gezin

Gratis boom voor elk Balens gezin
Balen neemt dit najaar deel aan de actie '1.001 bomen' i.s.m. IOK. Om onze gemeente groener te maken, kan elk gezin een gratis boom bestellen. Tegelijkertijd kan je ook extra plantgoed bestellen via 'Behaag onze Kempen' t.e.m. 20 oktober. Je bestelling afhalen kan op zaterdag 20 november.
Lees verder

Openbaar onderzoek digitale atlas
Lees verder

Vraag premie voor personen met een handicap aan voor 30 oktober
De Raad voor Gehandicapten geeft jaarlijks een toelage van 30 euro aan personen met een handicap van onze gemeente. Je komt hiervoor in aanmerking als je een uitkering krijgt van de FOD Sociale Zekerheid of van de Zorgkas. De premie aanvragen kan vanaf 01/09 tot 30/10 via balen.be/gemeentepremie
Lees verder

OCMW brengt Afghanen uit Balen samen
Op dinsdag 31/08 kwamen verschillende personen van Afghaanse afkomst samen in Den Travoo. Tijdens dit moment konden ze steun vinden bij elkaar, verhalen uitwisselen en beroep doen op de expertise van de medewerkers van het OCMW. Voor mensen die er nood aan hadden, was er psychologische bijstand.
Lees verder

Wellie Weg! wandeling verlengd tot 30 september
Wellie weg! is een gratis doe-wandeling voor het hele gezin in #ontdekbalen. Deze wandeling van 5 kilometer kan je starten wanneer je wil. Wegens succes nu verlengd tot eind september. Haal je route gratis af aan de balie van vrijetijdscentrum De Kruierie of op ontdekbaken.be
Lees verder