Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 6 mei 2021

Gemeente Kontich: Op zoek naar een toffe vakantiejob? Word jobstudent bij onze jeugddienst!

Op zoek naar een toffe vakantiejob? Word jobstudent bij onze jeugddienst!
Ben je op zoek naar een leuke studentenjob voor deze zomer? Heb je een hart voor kinderen en goesting in een onvergetelijke en speelse zomervakantie? Dan heb je misschien wel zin om als jobstudent aan de slag te gaan bij onze jeugddienst?
Lees verder

Gratis renovatieplan? Vul de renovatie-audit in
Droom jij ook van een nieuw jasje voor je woning of appartement, nieuwe energiezuinige huishoudtoestellen, zonnepanelen op je dak, besparen op je energie- en waterfactuur, … ? Maar ontbreekt het je momenteel aan vertrouwen, kennis, tijd of budget?
Lees verder

Vacature deskundige natuur en groen
Wij zoeken een deskundige natuur en groen.
Lees verder

Straatvinken: tel jij mee in jouw straat?
Wil jij graag weten hoe gezond het verkeer in je straat is? Vink op donderdag 20 mei van 17 tot 18 u. aan hoeveel voetgangers, fietsers en andere voertuigen er door je straat passeren. De wetenschappers van Straatvinken berekenen of jouw straat op de goede weg is naar duurzamer en gezonder verkeer.
Lees verder