Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 9 maart 2021

Gemeente Kontich: Bedankt aan al onze vrijwilligers!

Bedankt aan al onze vrijwilligers!
Lees verder

Oproep Kind en Gezin voor bijkomende kinderopvangplaatsen met inkomenstarief.
Lees verder

Handelaars en verenigingen: neem gratis deel aan de braderij!
Alle handelaars en verenigingen kunnen op zaterdag 25 & zondag 26 september gratis deelnemen aan de braderij. Voor elke handelaar, horeca-uitbater en vereniging biedt deze editie met zijn vele bezoekers tal van kansen om hun zaak extra in de kijker te zetten en ons handelscentrum te promoten.
Lees verder

Zonnepanelen op sportcentrum De Nachtegaal!
Ons lokaal bestuur legt in samenwerking met Energiecoöperatie ZuidtrAnt een zonnedak op sportcentrum De Nachtegaal, aan de Duffelsesteenweg. Dat zonnedak produceert groene stroom die De Nachtegaal aan een goedkoop tarief kan afnemen, gedurende 20 jaar, aan een vaste prijs.
Lees verder