Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 18 februari 2021

Gemeente Bertem: Wat vindt u van de mobiliteit in onze regio?

Gemeente Bertem
Wat vindt u van de mobiliteit in onze regio?
Onze gemeente werkt samen met 30 andere steden en gemeenten aan een nieuw ontwerpplan voor mobiliteit in de regio. We vinden het belangrijk dat u goed geïnformeerd blijft! Bekijk de interactieve video en kies zelf waarover u meer te weten wil komen
Lees verder

Week van de Vrijwilliger 2021
Binnenkort is het zover, dé belangrijkste week van het jaar! De Week van de Vrijwilliger, de week waarin we onze vrijwilligers in de kijker zetten om hen te bedanken voor het harde werk dat ze dag in dag uit verrichten. Vrijwilligers zijn immers broodnodig. Vandaag, morgen en overmorgen!
Lees verder

Roze zak verdwijnt vanaf 1 maart 2021
Vanaf 1 maart verdwijnt de roze zak en komt er een nieuwe blauwe pmd-zak in de plaats. De roze zakken die u nog heeft liggen, kan u vanaf 1 maart tot 31 mei gebruiken voor de ophaling van pmd. Op voorwaarde dat u de nieuwe pmd-sorteerregels volgt.
Lees verder