Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 30 december 2020

x

Gemeente Zemst
Scouts Elewijt wordt Generatie Rookvrij
Scouts Elewijt stapt als eerste jeugdvereniging van Zemst, na eerste sportvereniging Reko Roller, in het Generatie Rookvrij-project. In de scoutslokalen mocht al lang niet meer gerookt worden, nu geldt ook het terrein een rookverbod.
Lees verder

Het aantal schoolstraten in Zemst blijft uitbreiden
Vanaf 4 januari, dus meteen na de kerstvakantie, starten twee nieuwe schoolstraten: een aan vrije basisschool Tuimeling en een aan gemeenteschool De Waterleest.
Lees verder

Welke nevenbestemming zie jij in onze kerken?
Hoe zie jij de toekomst van onze kerken? Welke nevenbestemmingen – naast de kerkelijke vieringen – zijn er volgens jou mogelijk voor onze kerkgebouwen? Laat het ons weten!
Lees verder

Gemeentelijke diensten telefonisch NIET bereikbaar
Om de technische problemen van de afgelopen dagen te verhelpen, moet Proximus werken uitvoeren. Hierdoor zijn de gemeentelijke diensten telefonisch tijdelijk NIET bereikbaar. We danken jullie voor jullie geduld en jullie begrip.
Lees verder