Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 28 december 2020

Gemeente Arendonk: Wijziging tarieven afval vanaf 1 januari 2021

Wijziging tarieven afval vanaf 1 januari 2021
In maart 2021 wordt de nieuwe pmd-zak ingevoerd in onze gemeente. Daarnaast wil IOK Afvalbeheer de afvaltarieven binnen hun hele werkingsgebied harmoniseren. Daardoor zullen er ook voor onze gemeente...
Lees verder

Beperk je grensverkeer zo veel mogelijk
Het coronavirus verspreidt zich nog steeds sterk, ook in onze gemeente. Recent hebben we vastgesteld dat enkele inwoners besmet zijn geraakt na een bezoek aan familie in Nederland of na het winkelen...
Lees verder

Ga jij mee de strijd aan tegen zwerfvuil?
Samen met onze inwoners wil het lokaal bestuur werken aan een propere gemeente en de strijd aangaan tegen het zwerfvuil. Als inwoner kan jij je in onze gemeente vrijwillig engageren om een locatie...
Lees verder