Doorgaan naar hoofdcontent

Gemeente Kampenhout: Nagelnieuw onthaal gemeentehuis: onze K-ambassadeurs heten je welkom!

Gemeente Kampenhout
Nagelnieuw onthaal gemeentehuis: onze K-ambassadeurs heten je welkom!
Het college van burgemeester en schepenen huldigde het nieuwe onthaal, dat eerst een tweetal maanden proefdraaide, officieel in. Onder het motto 'Je krijgt maar één kans voor een eerste indruk', werd het gemeentehuis van een moderne onthaalbalie voorzien.
Lees verder

Vlaamse regering bevriest huurprijzen van meest energieverslindende woningen
Sinds 1 oktober 2022 bevriest de Vlaamse regering de huurprijzen van de meest energieverslindende woningen. Dit geldt voor één jaar. Een indexering mag niet voor woningen met een EPC-label E of F of zonder EPC-attest. Bij energiezuinige woningen met een EPC-label A+, A, B of C wijzigt er niets.
Lees verder

Test BE-Alert op 6 oktober 2022
Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie willen we jou graag snel verwittigen. Daarom beschikt onze gemeente over BE-Alert, een systeem dat je op de hoogte stelt van een noodsituatie via sms, e-mail of telefoon. Op donderdag 6 oktober testen we dit systeem.
Lees verder

Test BE-Alert op 6 oktober 2022
Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie willen we jou graag snel verwittigen. Daarom beschikt onze gemeente over BE-Alert, een systeem dat je op de hoogte stelt van een noodsituatie via sms, e-mail of telefoon. Op donderdag 6 oktober testen we dit systeem.
Lees verder