Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 9 september 2022

Gemeente Lille: Test BE-Alert op donderdag 6 oktober

Test BE-Alert op donderdag 6 oktober
Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie in onze gemeente willen we jou graag snel verwittigen. Dit kan dankzij BE-alert. Op donderdag 6 oktober 2022 houdt onze gemeente een BE-Alert test.
Lees verder

Vorming: "Hoe zegde da?" Communiceren met ouders - zaterdag 19 november 2022
Lees verder

Workshop kindergrime - zaterdag 22 oktober 2022
Lees verder

Verkeershinder op Wechelsebaan van 26 tot 28 september
Van maandag 26 tot woensdag 28 september 2022 voert Fluvius werken uit op de Wechelsebaan ter hoogte van huisnummer 151. Er wordt wisselend verkeer ingesteld met verkeerslichten. Fietsers kunnen gewoon door. De werken mogen telkens pas starten om 9 uur, na de ochtendspits.
Lees verder