Doorgaan naar hoofdcontent

24H2 Challenge verplaatst naar 11/12 november 2022

de Duurzame Wereld
24H2 Challenge verplaatst naar 11/12 november 2022
24H2 Challenge verplaatst naar 11/12 november 2022   De 24H2 Challenge schuift door naar vrijdag 11 en zaterdag 12 november van dit jaar. Aanleiding daarvoor zijn diverse verzoeken die we van deelnemers en partners kregen. Dat is goed nieuws, want dan is er extra tijd om in te schrijven en voor te bereiden! STARTEN IN MAARN OF LOCATIE NAAR KEUZE
Lees verder

Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid
Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid Tweederde van de bedrijven uit het wereldwijde innovatieonderzoek van Boston Consulting Group (BCG) beschouwt klimaat en duurzaamheid (K&D) als top prioriteit. Meer dan de helft geeft ook aan toegewijde K&D-innovators te zijn en zowel innovatie, als K&D tot
Lees verder

Albert Heijn en Wereld Natuur Fonds starten samenwerking om ecologische voetafdruk van het voedselsysteem richting 20...
Albert Heijn en Wereld Natuur Fonds starten samenwerking om ecologische voetafdruk van het voedselsysteem richting 2030 te halveren Albert Heijn en het Wereld Natuur Fonds (WWF-NL) werken de komende jaren nauw samen om de ecologische voetafdruk van producten in vers en houdbare ketens te halveren voor 2030. Door het tekenen van een meerjarige
Lees verder

Noordelijke subsidie voor innovatieve projecten geopend
Noordelijke subsidie voor innovatieve projecten geopend Hoe zet het rijk de komende jaren in om samen de energietransitie te versnellen? Het kabinet heeft hiervoor de afspraken uit het coalitieakkoord over de energietransitie uitgewerkt in het Programma Versnellen Verduurzaming Gebouwde Omgeving (PVGO). Bekijk welke
Lees verder

Low-carbon fuels could power Europe's bulk cargo-carrying ships – Issue 583
Low-carbon fuels could power Europe's bulk cargo-carrying ships – Issue 583 The shipping industry needs to decarbonise in order to meet global climate targets. This study compares the suitability of five low-carbon fuels to power all ships carrying bulk cargo in Europe. The results show that technologies support this transition but would
Lees verder

ElaadNL Webtalk #39 - What role do electric cars play in local energy communities?
ElaadNL Webtalk #39 - What role do electric cars play in local energy communities? De energievraag van vandaag: aansluiting verzwaren (15 sec.) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Kenniskaart wijst de weg naar opleidingen en trainingen in circulair ontwerpen
Kenniskaart wijst de weg naar opleidingen en trainingen in circulair ontwerpen Ontwerpers hebben een cruciale taak om consumentenproducten economische, ecologische en sociale waarde te geven en te laten behouden. Op de Kenniskaart Circulair Ontwerp zie je waar je kennis kunt opdoen om consumentenproducten en -diensten circulair te ontwerpen. Voor
Lees verder

Leer van onze leden en maak kennis met Leon | Reindonk Energie & Co
Leer van onze leden en maak kennis met Leon | Reindonk Energie & Co Jouw loopje naar de glasbak Daarmee bepaal jij dat glas wordt gerecycled. En ben jij misschien wel de belangrijkste speler in de kringloop van glas! Natuurlijk zorgt je gemeente dat de glasbakken worden geleegd en het glas naar het recyclingbedrijf wordt
Lees verder

Janneke Vreugdenhil – Koolhydraatarme bijbel
Janneke Vreugdenhil – Koolhydraatarme bijbel Koolhydraatarme bijbel is het naslagwerk voor iedereen die minder koolhydraten wil eten, maar beslist niet minder wil genieten. Home made Hoe maakt u kaas met gewone dingen die u zeker in huis hebt? Hoe bouwt u in twee minuten een rookoven van aluminiumfolie? Hoe maakt u thuis
Lees verder