Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 25 april 2022

Gemeente Lille: 10 hondenpoepzuilen in onze gemeente

10 hondenpoepzuilen in onze gemeente
We zijn dol op onze honden. Maar helaas, alles wat een hond eet moet er ook weer uit. Belangrijk is dat deze hondenpoep op een correcte manier in de vuilnisbak terechtkomt. Je vindt daarom op verschillende plaatsen hondenpoepzuilen terug.
Lees verder

Borden in bossen waarschuwen voor brand- of stormgevaar
In de zomer kan het erg droog zijn in de bossen en is er kans op brandgevaar. In het najaar is er dan weer kans op storm. Om bezoekers op een eenvoudige manier te informeren over de huidige situatie rond brand- of stormgevaar, plaatsten we borden met een QR-code.
Lees verder

Gratis webinars over gamen, tabak, alcohol en drugs
Het Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Kempen (CGG) organiseert in mei twee webinars rond gamen, tabak, alcohol en drugs. CGG organiseert de webinars voor ouders van tieners van 10 tot 16 jaar.
Lees verder

Tijdelijke lichten op de Poederleeseweg
Vanaf dinsdag 19 april tot en met 29 april voert Proximus werken uit op de Poederleese weg. Dit ter hoogte van nummer 78-82. Er zullen tijdelijke verkeerslichten staan omdat fietsers gebruik moeten maken van een deel van de rijweg.
Lees verder