Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 12 april 2022

Gemeente Balen: Vijf zones in onze gemeente bevatten mogelijk PFAS in de bodem

Vijf zones in onze gemeente bevatten mogelijk PFAS in de bodem
Lees verder

Subsidies voor nieuwe leuke initiatieven blijven VOENKEN geven
Lokaal bestuur Balen riep vorig jaar de VOENK-subsidies in het leven om nieuwe socio-culturele initiatieven te ondersteunen. Ook in 2022 kunnen zowel individuen, groepen als verenigingen opnieuw een beroep doen op een VOENK-subsidie van 500, 1.000 of 1.500 euro.
Lees verder

Superhelden eerste leerjaar welkom in de bib
Zit jouw kind in het eerste leerjaar? Dan kennen ze op dit moment al alle letters van het alfabet. Knap hé?! Om dat te vieren, nodigen we alle kinderen uit het eerste leerjaar uit op een leuke activiteit in de bib. Zus en/of broer zijn ook welkom. Schrijf nu gratis in.
Lees verder

Vacatures bij Pidpa
Lees verder

Haal je gratis zaaipot af en strooi mee geluk!
Lees verder