Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 21 december 2021

Herenthout: Covid Safe Ticket op smartphone van minderjarige zetten

Herenthout
Covid Safe Ticket op smartphone van minderjarige zetten
Het is ook voor minderjarigen mogelijk om hun Covid Safe Ticket op hun eigen telefoon te installeren. Er zijn 2 manieren om dit te doen. Via de itsme-app van de ouders of via een nieuw aangemaakt digitale sleutel.
Lees verder

Eindejaarscadeau? Vier boeiende boeken te koop in onze bibliotheek
Ben je nog op zoek naar een geschikt eindejaarscadeau? In onze bibliotheek zijn verschillende boeken te koop die een link hebben met onze gemeente. Stuk voor stuk boeiende verhalen over het Kempens diamantverleden, volksverhalen en de Herenthoutse popgeschiedenis.
Lees verder

Eindejaarscadeau? Boeken te koop in de bibliotheek
Ben je nog op zoek naar een geschikt eindejaarscadeau? In onze bibliotheek zijn verschillende boeken te koop die een link hebben met onze gemeente. Stuk voor stuk boeiende verhalen over het Kempens diamantverleden, volksverhalen en de Herenthoutse popgeschiedenis.
Lees verder

Opname OCMW- en Gemeenteraad 20 december
Door technische problemen bij een van de programma's voor het uitzenden van de livestream van de gemeente- en OCMW-raad, was deze gisteren maar voor een klein stuk te volgen. Via de links kan je de opname bekijken.
Lees verder