Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 4 oktober 2021

Joan Collins haalt stevig uit naar de Kardashians: “Toch wel veel aan geopereerd”

HLN
Joan Collins haalt stevig uit naar de Kardashians: "Toch wel veel aan geopereerd"
Joan Collins (88) haalt in haar nieuwe memoires - getiteld 'My Unapologetic Diaries' - uit naar collega's uit het vak die zich te pas en te onpas vergrijpen aan plastische chirurgie. De Britse actrice vernoemt in het bijzonder haar voormalige 'Dynasty'-collega Linda Evans en de Kardashians als 'slechte' voorbeelden.
Lees verder

Shanti (34), Cato (24) en Debby (34) overwinteren op Bali, Tenerife en in Kaapstad: "Als ik er het hele jaar zou zijn, zou ik het niet meer zo magisch vinden"
Net als zo veel mensen vinden Cato (24), Shanti (34) en Debby (34) het wispelturige weer van bij ons maar niks, dus ze slaan de donkere maanden liever over. Cato trekt elk jaar naar een warm oord, Shanti overwintert voor het eerst en Debby verhuisde definitief. "We zullen zes maanden lang niet hoeven te koken, want eten in de traditionele restaurantjes is een stuk goedkoper dan zelf boodschappen doen."
Lees verder

Shanti, Cato en Debby overwinteren op Bali, Tenerife en in Kaapstad: "Als ik er het hele jaar ben, is het niet meer zo magisch"
Net als zo veel mensen vinden Cato (24), Shanti (34) en Debby (34) het wispelturige weer van bij ons maar niks, dus ze slaan de donkere maanden liever over. Cato trekt elk jaar naar een warm oord, Shanti overwintert voor het eerst en Debby verhuisde definitief. "We zullen zes maanden lang niet hoeven te koken, want eten in de traditionele restaurantjes is een stuk goedkoper dan zelf boodschappen doen."
Lees verder

LIVE. Evenepoel in de aanval met select gezelschap in Coppa Bernocchi
Daags na Parijs-Roubaix wordt er in Italië gekoerst. Zijn de sprinters aan zet in de Coppa Bernocchi? Van de voorbije drie edities schreef de Italiaanse kampioen en winnaar van de Hel van het Noorden, Sonny Colbrelli er twee op zijn naam.
Lees verder

Mbappé komt terug op transfersaga: "Heb PSG eind juli gezegd te willen vertrekken"
Kylian Mbappé geeft in een interview met radiozender RMC voor het eerst openlijk toe dat hij PSG deze zomer wilde verlaten. De Franse topspits flirtte lange tijd met Real Madrid maar bleef uiteindelijk in Parijs.
Lees verder

Duitse liberalen bekrachtigen ambitie om samen te werken met Groenen
Politici van de Duitse liberale partij FDP hebben maandag opnieuw beklemtoond dat ze samen met de Groenen aan een regeringsvorming willen werken. Die twee partijen zijn doorslaggevende politieke krachten, zo heeft FDP-bestuurslid Marie-Agnes Strack-Zimmermann maandag meegedeeld op de radiozender SWR Aktuell.
Lees verder

Oostendse politiemotard Nick (41) komt om het leven na crash op verkeerswisselaar E40/E403
Een motard van de politie van Oostende is maandagmiddag tijdens zijn dienst verongelukt op de verkeerswisselaar van de E403 en E40 in Brugge. De man ging aan het slippen in een bocht en belandde tegen de vangrail. Een langdurige reanimatie mocht niet baten. "Zijn verlies slaat een diepe wonde binnen ons korps. Inspecteur Nick Campe (41) was een zeer gewaardeerd collega", reageert de politie van Oostende vol droefheid.
Lees verder

Oostendse politiemotard (41) komt om het leven na crash op verkeerswisselaar E40/E403
Een motard van de politie van Oostende is maandagmiddag tijdens zijn dienst verongelukt op de verkeerswisselaar van de E403 en E40 in Brugge. De man ging aan het slippen in een bocht en belandde tegen de vangrail. Een langdurige reanimatie mocht niet baten. "Zijn verlies slaat een diepe wonde binnen ons korps. Inspecteur Nick Campe (41) was een zeer gewaardeerd collega", reageert de politie van Oostende vol droefheid.
Lees verder

Eurostar en Thalys pikken fusieproject weer op: hoofdkantoor komt in Brussel, merknaam Thalys verdwijnt op termijn
De hogesnelheidsoperatoren Eurostar en Thalys pikken hun fusieplannen, die wegens corona een tijd in de koelkast waren beland, weer op. Het fusiebedrijf zal zijn hoofdzetel hebben in België, en op termijn verdwijnt de merknaam Thalys. Dat schrijft de Franse zakenkrant Les Echos maandag en het nieuws is door Thalys bevestigd aan Belga.
Lees verder

Lichaam aangetroffen in Zenne: "Voorlopig geen zekerheid over doodsoorzaak of identiteit"
In de Zenne in het centrum van Halle is deze ochtend een lichaam aangetroffen. De hulpdiensten snelden ter plaatse, maar snel was duidelijk dat hulp niet meer kon baten. Het slachtoffer overleed vermoedelijk al enige tijd geleden. Parket en politie onderzoeken de zaak. Voorlopig is er nog geen duidelijkheid over identiteit en doodsoorzaak.
Lees verder

Hitterecords sneuvelen in Zuid-Korea, China, Marokko en Iran: temperaturen tot 46 graden gemeten
Nadat het zuiden van Europa deze zomer gebukt ging onder uitzonderlijk warme temperaturen sneuvelen de hitterecords voor de maand oktober in onder meer Noord-Afrika en het Midden-Oosten. Ook in China is er in oktober een recordtemperatuur van 38,9 graden Celsius opgetekend. In Iran werd het zelfs 46 graden.
Lees verder

Paaltjes maken nieuwe parkeerplaatsen in Bergen onbruikbaar
Onlangs geplaatste paaltjes in de Henegouwse stad Bergen (Mons) moeten voorkomen dat automobilisten parkeren op... vier recent aangelegde parkeerplaatsen.
Lees verder

Kremlin en Jordaanse koning ontkennen constructies in belastingparadijzen
Het Kremlin heeft maandag ontkend dat verscheidene personen uit de naaste omgeving van president Vladimir Poetin gebruik maken van constructies in belastingparadijzen. Dat moest namelijk blijken uit informatie in de 'Pandora Papers', een nieuw internationaal onderzoek van het Internationaal Consortium van Onderzoeksjournalisten (ICIJ).
Lees verder

Albert Heijn roept ijsjes terug vanwege aanwezigheid ethyleenoxide
Albert Heijn roept in samenspraak met het Federaal Agentschap voor de Voedselveiligheid (FAVV) bio-bosfruitijsjes van het merk AH terug vanwege de aanwezigheid van ethyleenoxide. Het gewasbeschermingsmiddel leidde sinds eind juni al tot bijna honderd terugroepingen.
Lees verder

Tom Boonen in 'HLN Sportcast 't Is weer Koers' over Vermeersch: "Ik heb met open mond zitten kijken. Alles wat ik vond dat hij moest doen, deed hij"
"Koeienstront en modder slikken. Dat was voor mij de Hel van het Noorden." Oliver Naesen moet duidelijk nog bekomen van de epische editie van Parijs-Roubaix. In deze aflevering blikt Stijn Vlaeminck met zijn gasten Tom Boonen, Thomas De Gendt en dus ook Oliver Naesen terug op Parijs-Roubaix.
Lees verder

Voormalig League of Legends-wereldkampioen opgepakt voor drugssmokkel in Taiwan
Lau 'Toyz' Wai-Kin, die in het verleden uitkwam voor League of Legends-team Taipei Assassins, is opgepakt in Taiwan. Volgens lokale bronnen zou Wai-Kin cannabis verhandeld hebben.
Lees verder

IN BEELD. Cardi B steelt de show op Paris Fashion Week
Fashionista's die van plan waren om de show te stelen op Paris Fashion Week zijn eraan voor de moeite. Niemand minder dan Cardi B (28) is er the talk of the town. Samen met haar echtgenoot Offset woonde ze verschillende modeshows bij, maar alle ogen waren voor een keer niet op de catwalk gericht. Het waren namelijk de opvallende outfits van Cardi die voor veel bekijks zorgden.
Lees verder

E40 in Groot-Bijgaarden afgesloten nadat vrachtwagen brug raakt: "Hinder van lange duur"
De E40 richting Brussel in Groot-Bijgaarden is momenteel volledig afgesloten nadat een vrachtwagen een brug en een signalisatiebord boven de snelweg raakte. Dat meldt de brandweerzone Vlaams-Brabant West. Hoelang de hinder gaat aanhouden is niet duidelijk.
Lees verder

Geldexpert Paul D'Hoore over 'Pandora Papers': "Belastingen ontwijken in buitenland was 'nationale sport', nu alleen nog voor grootste vermogens"
Ondanks alle maatregelen om constructies in belastingparadijzen tegen te gaan, blijven Belgen die gebruiken. Dat blijkt ook uit de 'Pandora Papers', waarin sprake is van 1.200 Belgen met fiscale constructies in belastingparadijzen. "Er bestaat een heel legioen van fiscale adviseurs die als absolute opdracht hebben om mensen te helpen zo weinig mogelijk belastingen te betalen op een legale manier", zegt geldexpert Paul D'Hoore bij VTM Nieuws.
Lees verder

Forse daling aantal nieuwe coronabesmettingen in Israël na boostervaccin
Ongeveer twee maanden nadat in Israël een derde prik van het coronavaccin werd toegediend, is het aantal nieuwe besmettingen aanzienlijk gedaald.
Lees verder