Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 28 oktober 2021

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: OV/2021/129 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het actualiseren van de opslag van...

OV/2021/129 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het actualiseren van de opslag van gevaarlijke producten voor de tuinbouw - Fortsesteenweg 30 en 30A
Het college van burgemeester en schepenen verklaart dat de deputatie van de provincie Antwerpen in zitting van 7 oktober 2021 een vergunning heeft verleend voor de aanvraag tot omgevingsvergunning ingediend door De Ceuster NV.
Lees verder

Intieme muziek en lokale verhalen op Allerheiligen
Op 1 november doorbreekt Reveil rond zonsondergang de stilte op zo veel mogelijk begraafplaatsen met intieme muziek en lokale verhalen. In onze gemeente kan je je laten meevoeren op de begraafplaats van het Centrum.
Lees verder

OV/2021/239 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het slopen van een serre, de sloop van een watersilo en de sloop van 2 warmtebuffertanks
Het college van burgemeester en schepenen verklaart dat de deputatie van de provincie Antwerpen in zitting van 7 oktober 2021 een vergunning heeft verleend voor de aanvraag tot omgevingsvergunning ingediend door De Ceuster NV.
Lees verder

Vacature: held van de sociale dienst - maatschappelijk werker (B1-B3)
Wil je werken voor mensen, maar vooral mét mensen? Heb jij het in je om mensen te stimuleren en bij te staan? Een hulpverlener in hart en ziel? Wie weet ben jij het ontbrekende puzzelstukje dat we zoeken om ons team weer compleet te maken.
Lees verder

OV/2021/291 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het wijzigen van de functie vrij beroep naar wonen - Lemanstraat 2 - Mia Devries
Lees verder