Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 1 oktober 2021

Gemeente Balen: Lezing KennisMaker: moderne slavernij, actueel en nabij

Lezing KennisMaker: moderne slavernij, actueel en nabij
In de 'Week van de Fair Trade' vertelt KennisMaker Guido Cuyvers ons alles over moderne slavernij. Deze gratis lezing gaat door op 7 oktober (20u), in het leescafé van VC De Kruierie. Vooraf inschrijven verplicht.
Lees verder

"Vaccinatiecentrum zeker tot eind van het jaar operationeel"
Lees verder

Week van de Fair Trade: film voor alle Balense scholen
De jaarlijkse Week van de Fair Trade vindt dit jaar plaats van 6 tot 16 oktober. Onze gemeente is een Fair Trade gemeente en scoorde in het voorjaar nog de hoogst mogelijke score op de Fair-O-Meter. De Balense scholen vertonen een film en sommigen genieten zelfs van een Fairtradeontbijt.
Lees verder

Doe mee met test BE-Alert in Balen op donderdag 7 oktober
Op donderdag 7 oktober test onze gemeente BE-Alert, het alarmeringssysteem waarmee de overheid verwittigt en instructies geeft bij een noodsituatie in hun buurt. De 3.500 Balenaars die al ingeschreven zijn, zullen die dag een testbericht ontvangen. Wil jij mee testen? Registreer je dan nu gratis!
Lees verder

Infoavond: buddy's gezocht voor nieuwe inwoners (7 okt)
Lees verder