Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 10 september 2021

Gemeente Koksijde: Gratis renovatieadvies nodig?

Gratis renovatieadvies nodig?
Heb je renovatiewerken gepland? Last van een te hoge energiefactuur? Los het op met een gratis renovatieadvies bij het Energiehuis DVV Westhoek.
Lees verder

Architect Gaston Lejeune: wie weet meer?
K-ambassadeur en erfgoedgids Michel PiĆ©rart en Joeri Stekelorum, algemeen directeur van ons lokaal bestuur, werken al een jaar aan een uitgave over het leven en het werk van architect Gaston Lejeune.
Lees verder

Wil jij tentoonstellen in onze gemeente in 2022?
Wil jij tentoonstellen in onze gemeente in 2022? Ben je kunstenaar en wil je jouw werken tonen aan het publiek? Lees dan de voorwaarden na. Bezorg je kandidatuur tegen 4 oktober met cv en portfolio en wie weet word jij uitgekozen! Veel succes! Info: cultuur@koksjide.be – 058 53 34 40.
Lees verder