Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 9 september 2021

Gemeente Bertem: Eerste beweging op verwijzing-coach in Bertem

Gemeente Bertem
Eerste beweging op verwijzing-coach in Bertem
Bertem heeft nu ook een beweging op verwijzing-coach. Raadt uw huisarts u aan om meer te bewegen of wilt u zelf een actievere levensstijl aannemen? An De Kock helpt u graag verder! Ze maakt een beweegplan op maat en begleidt u om meer beweging in uw dagelijks leven te implementeren.
Lees verder

Mountainbiketocht op 19 september
Op zondag 19 september doorkruist de recreatieve mountainbiketocht de Vossem MTB Classic onze gemeente.
Lees verder

Op 18 september doorkruist wielerwedstrijd onze gemeente
Op zaterdag 18 september vindt de wielerwedstrijd Primus Classic/Impanis-Van Petegem plaats. De wedstrijd doorkruist onze gemeente via Hondsbergen, Dorpstraat, Delle, Blokkenstraat en Meerbeeksesteenweg (richting Kortenberg). Voor de veiligheid worden de nodige verkeersmaatregelen genomen.
Lees verder