Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 20 augustus 2021

Retie: ‘Sterk Netwerk’ zoekt buddy’s om nieuwkomers wegwijs te maken in onze gemeente!

'Sterk Netwerk' zoekt buddy's om nieuwkomers wegwijs te maken in onze gemeente!
Voel jij je thuis in onze gemeente en heb je zin om een nieuwe inwoner met buitenlandse roots wegwijs te maken? Stel je dan kandidaat als buddy voor het project 'Sterk Netwerk' van ILV Baldemore! Infoavond op vrijdag 8 oktober in GC Den Dries.
Lees verder

Word je voor 1 september 12? Registreer je zo snel mogelijk op www.vaxlist.be
Lees verder

Laatste vaccinatiedag AstraZeneca op 6 september. Plan tweede vaccinatie nu in!
Lees verder

Vaccinatienieuws: 20% respons op 'tweedekans'-uitnodigingen
Ongeveer 20% van de inwoners die een 'tweedekans'-uitnodiging ontvangt, legt ook effectief de afspraken voor vaccinatie vast. Intussen krijgen heel wat inwoners hun tweede prik in het vaccinatiecentrum en laten 'nieuwe' 12-jarigen zich vaccineren.
Lees verder