Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 31 augustus 2021

Gemeente Herent: Bijkomende voorwaarden bronbemalingen in onze gemeente

Gemeente Herent
Bijkomende voorwaarden bronbemalingen in onze gemeente
Hebt u plannen om een woning met kelder te bouwen of wenst u een ingebouwd zwembad te plaatsen? De kans is groot dat u een bronbemaling moet plaatsen. Alle bronbemalingen zijn minstens meldingsplichtig en mogelijk zelfs vergunningsplichtig.
Lees verder

Feest! De Wildeman bestaat 25 jaar
Kom alles te weten over de voorstellingen van het najaar en hef met ons het glas op het 25-jarige bestaan van GC De Wildeman vzw. Iedereen welkom op donderdag 9 september vanaf 20.30 uur in Hangar 3020.
Lees verder

Wereld + biomarkt: van alle markten thuis!
Op vrijdagavond 24 september slaan de organisatoren van de Wereldmarkt én de Biomarkt de handen in elkaar voor een sfeervolle avondmarkt.
Lees verder

De Kouter uitzonderlijk gesloten
Op maandag 13 september 2021 van 12 tot 16 uur is De Kouter uitzonderlijk gesloten wegens een personeelsmoment.
Lees verder

Laatste kans op een eerste prik met het Pfizer-vaccin in het Vaccinatiecentrum Colomba Kortenberg op 7 en 8 september
Op dinsdag 7 en woensdag 8 september worden in het Vaccinatiecentrum Colomba Kortenberg voor de laatste keer eerste prikken gegeven met het Pfizer-vaccin. Wie dan wenst langs te komen voor een vaccin moet wel verplicht een afspraak maken via de helpdesk van het vaccinatiecentrum (02 755 22 22).
Lees verder