Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 20 augustus 2021

Gemeente Bertem: Speel mee met De Schrijfwijzen - het Grote Dictee Herbekeken

Gemeente Bertem
Speel mee met De Schrijfwijzen - het Grote Dictee Herbekeken
Vrijdagavond, 8 oktober verwelkomen we je graag in het GC Felix Sohie om deel te nemen aan De Schrijfwijzen, Het Groot Dictee Heruitgevonden. Géén klassiek dictee vol tongbrekers en hersenkrakers. Wél een ludiek en laagdrempelig taalspel voor iedereen die van het Nederlands en taalraadsels houdt.
Lees verder

Wereldkampioenschap wielrennen
Er wordt al lang naar uitgekeken: het wereldkampioenschap wielrennen. Van vrijdag 24 tot en met zondag 26 september 2021 passeert het WK wielrennen ook door Korbeek-Dijle. Het wordt een groot wielerfeest!
Lees verder

Fiets- en wandelhappening doorkruist onze gemeente
Op zaterdag 4 september vindt de wandel- en fietshappening 'de derde Luc Classic' plaats. Eén van de fietsroutes doorkruist onze gemeente.
Lees verder