Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 27 juli 2021

Gemeente Wuustwezel: Groepsaankoop spouwmuurisolatie gaat van start

Gemeente Wuustwezel
Groepsaankoop spouwmuurisolatie gaat van start
Met slecht geïsoleerde muren kan tot wel 25% van de warmte in jouw woning verloren gaan. Door te investeren in een goede spouwmuurisolatie, bespaar je meer op jouw energiefactuur, geniet je van meer...
Lees verder

Wezelopdefoto volledig vernieuwd
Wezelopdefoto bestaat nu bijna 20 jaar en is een fotoarchief geworden van alles wat in die periode heeft plaatsgevonden in Wuustwezel. Het voorbije coronajaar werden meer dan 110.000 foto's verhuisd...
Lees verder

Cyclomedia maakt foto's in onze gemeente
Cyclomedia zal van medio september tot medio november straatbeelden opnemen in onze gemeente. Hiervoor zullen camera-auto's systematisch door alle straten van de gemeente  rijden om foto's te...
Lees verder