Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 14 juli 2021

Gemeente Herent: Vaccinatie zonder afspraak met Johnson & Johnson op vrijdag 16 juli tussen 13.30 en 17.30 uur

Gemeente Herent
Vaccinatie zonder afspraak met Johnson & Johnson op vrijdag 16 juli tussen 13.30 en 17.30 uur
Net zoals in verschillende vaccinatiecentra in Vlaanderen zal in het Vaccinatiecentrum Colomba Kortenberg een vaccinatiemoment zonder afspraak voorzien worden op vrijdag 16 juli tussen 13.30 en 17.30 uur.
Lees verder

Vaccinatie van 12- tot 15-jarigen
Vanaf 19 juli starten de vaccinaties van de 12- tot 15-jarigen in Vlaanderen, en daarvoor hebben we ook jouw hulp nodig! Want alleen samen kunnen we corona stoppen.
Lees verder

Stijgende besmettingscijfers
De laatste dagen stijgen de besmettingscijfers ook in onze gemeente. We mogen weer meer, maar blijf voorzichtig. We houden de besmettingscijfers het liefst zo laag mogelijk, een groot deel van de bevolking is immers nog niet volledig beschermd tegen het coronavirus.
Lees verder

3 vacatures schoolopvang begeleiders Herent
Voor het nieuwe schooljaar hebben we weer verschillende vacatures openstaan. Solliciteren kan online op vacatures.igo.be
Lees verder

Droogte 2020 beschouwd als ramp
Landbouwers in onze gemeente die schade hebben geleden naar aanleiding van de droogte van 15 maart tot 15 september 2020, kunnen voor 31 oktober 2021 een aanvraag tot tegemoetkoming indienen bij het Vlaams Rampenfonds.
Lees verder