Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 14 juli 2021

Gemeente Bertem: Vaccinatie zonder afspraak met Johnson & Johnson op vrijdag 16 juli

Gemeente Bertem
Vaccinatie zonder afspraak met Johnson & Johnson op vrijdag 16 juli
Op vrijdag 16 juli tussen 13.30 en 17.30 uur kunnen alle inwoners die nog geen eerste vaccin hebben gekregen, zich spontaan in het vaccinatiecentrum aanmelden voor een Johnson & Johnson-vaccin. Ook als u eerder al een vaccin weigerde, nog geen uitnodiging ontving of al een afspraak hebt bevestigd.
Lees verder

Geniet deze zomer van het voordelig zomeraanbod van De Lijn
Deze zomer kan u weer naar al uw grote en kleine geluksmomenten. Kiest u om daar met bus en/of tram naartoe te gaan? Dan komt het zomeraanbod van De Lijn goed van pas, want daarmee kan u zorgeloos en voordelig op stap.
Lees verder

Vernieuwde begraafplaatsen, groene plekjes van rust
Een begraafplaats is een belangrijke plaats in de gemeente. U moet er uw dierbaren in alle rust kunnen herdenken en er troost vinden. Daarom willen we van onze kerkhoven een groene oase van rust maken. Onze kerkhofverantwoordelijke zal ervoor zorgen dat ze op elk moment verzorgd zijn.
Lees verder