Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

zaterdag 26 juni 2021

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Analyse van de verkeersongevallen in onze gemeente

Analyse van de verkeersongevallen in onze gemeente
Ieder jaar maakt politiezone Bodukap een analyse van de verkeersongevallen die plaatsvonden op het grondgebied van onze gemeente. Vorig jaar ging het om 136 geregistreerde ongevallen.
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2021/171 - Beatrijsstraat 1 - Shauni De Belder
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2021/170/VK - Bosstraat 57 - Fatma Bulucu
Lees verder

Een klassiek avondje uit met Arte Amanti
Zin om even afstand te nemen van het EK voetbal? Kom dan op zaterdag 3 juli naar het klassieke concert van Arte Amanti in het wondermooie Oratorium van het Ursulinen-Instituut. Met violist Artiom Shishkov en cellist Ivan Karizna uit Wit-Rusland staan er internationaal gelauwerde namen op het podium.
Lees verder

Maak kennis met Skwibus!
Het is zover. Na 180 creatieve inzendingen, drie professionele ontwerpen en een finale invulling door onze kinderen lanceert ons Huis van het Kind vol enthousiasme zijn mascotte. Bekijk de video en maak kennis met de knalgele figuur die zich ontfermt over onze jeugd: Skwibus.
Lees verder