Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

zaterdag 1 mei 2021

Gemeente Bertem: Doortocht veldtoertocht op 13 mei

Gemeente Bertem
Doortocht veldtoertocht op 13 mei
Op donderdag 13 mei organiseert TCB Pro Racing vzw de veldtoertocht 666Gravel Hell of a Ride. Deze veldtoertocht van 100 km loopt door Bertem, Herent, Huldenberg, Leuven, Oud-Heverlee, Overijse en Tervuren.
Lees verder

Woonwensenonderzoek
Tijdens de maanden mei en juni organiseren we een woonwensenonderzoek. We willen namelijk de woonwensen van jonge starters of oudere herstarters leren kennen, zodat we kunnen werken aan een woonaanbod dat hiermee rekening houdt.
Lees verder

GP Juma Leuven doorkruist onze gemeente op 15 mei
Op 15 mei doorkruist de wielerwedstrijd 4de GP Juma Leuven voor dames (elite) onze gemeente. Om dit veilig te laten verlopen, worden de nodige verkeersmaatregelen genomen op de Grensstraat, Diepestraat, Kruisstraat, Tervuursesteenweg en Everbergsesteenweg.
Lees verder