Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 26 april 2021

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Op woensdag 21 april spelen we buiten!

Op woensdag 21 april spelen we buiten!
Voor het tweede jaar op rij kunnen we geen super-fantastische Buitenspeeldag organiseren aan het gemeentehuis. Maar hé, niet getreurd! Ons Huis van het Kind nodigt je uit om verschillende buitenspeelplekken in onze gemeente te ontdekken aan de hand van vrolijk versierde stenen.
Lees verder

OV/2021/110/ME - Bekendmaking melding voor het regulariseren van een tuinbouwbedrijf - Hoogstraat 66 - Karel Bosschaerts
Lees verder

OV/2021/109/ME - Bekendmaking melding voor het plaatsen van een bronbemaling voor de fundering (kruipkelder) van een woning - Duffelsesteenweg 151 - Rob Dictus
Lees verder

Kwispelstappers zorgen voor beweging en sociaal contact
Vanmiddag gingen voor het eerst kwispelstappers op pad in onze gemeente. Kwispelstappers is een nieuw project waarbij hondeneigenaars één keer per week samen wandelen met een senior of een persoon die zich eenzaam voelt.
Lees verder

Geen gemeentelijke gronden in jachtgebied
Het gemeentebestuur laat alle gebieden in het openbaar domein en percelen in eigendom van de gemeente schrappen van de kaart met jachtgebieden. Is er een perceel dat jouw eigendom ingekleurd als jachtgebied? Je komt het hier te weten, net als hoe je dat ongedaan kan maken.
Lees verder

OV/2021/112/ME - Bekendmaking melding voor het plaatsen van een bovengrondse gastank - Heivelden 3 - Antargaz Belgium NV
Lees verder

OV/2020/323 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het verbouwen van een vrijstaande woning en het regulariseren van een garage en tuinberging-Duffelsesteenweg 62-Stefan Van Regenmortel
Lees verder

OV/2020/358 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het verbouwen van een vrijstaande eengezinswoning-Moermansstraat 20-Joris Backx en Liesbet Van Moorsel
Lees verder

OV/2021/034 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het renoveren van een eengezinswoning-Zonstraat 24-Kevin Schietecatte en Shana Van Rompaye
Lees verder

OV/2021/041 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het plaatsen van een tuinberging-Duffelstraat 23-Ann De Belder
Lees verder

OV/2021/032 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het plaatsen van een veranda - Torekensvelden 14 - Patrick Van der Auwera
Lees verder

Vacature: werkman feestmateriaal
Sint-Katelijne-Waver is een gemeente vol van leven. Gemeente en verenigingen organiseren tal van evenementen. Deze kunnen enkel slagen wanneer het juiste materiaal op de juiste plaats terecht komt. Kan jij deze verantwoordelijkheid aan? Solliciteer dan voor de functie van werkman feestmateriaal.
Lees verder

Publieke raadpleging over het uitstel van de desactivering van de kernreactoren Doel 1 en Doel 2
Project en milieueffectenbeoordeling over het uitstel van de desactivatie van de kernreactoren Doel 1 en Doel 2. Dit is het gevolg van het arrest van het Grondwettelijk Hof van 5 maart 2020, dat heeft geoordeeld dat de wet van 28 juin 2015, alsook de nodige werken voor de goede werking van Doel 1 en
Lees verder

OV/2021/119/ME - Bekendmaking akktename melding voor het plaatsen van een bronbemaling voor het plaatsen van een zwembad-Bosstraat 65-Dirk Dijckmans
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2021/129 - Els De Ceuster
Lees verder

Oproep participatie: Licht in 2021
Na het jarenlange succes van de lichtstoet en na een jaar vol gemis van feestvreugde en samenzijn, willen we het licht en feest terugbrengen in 2021 en daarna! We hebben al een aantal ideeën klaar, maar zoeken gemotiveerde inwoners en verenigingen om deze samen met ons uit te werken. Doe jij mee?
Lees verder

Agenda gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn 3 mei 2021
Op maandag 3 mei vergaderen de gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn. Als gevolg van de corona-epidemie vergaderen de raadsleden van thuis achter hun computer. Je kan de vergadering rechtstreeks bekijken via ons Youtube-kanaal. De agenda's vind je op onze website.
Lees verder

Speelhuis sluit tot en met 3 mei wegens positieve coronatest bij begeleidster
De buitenschoolse kinderopvang Speelhuis moet tijdelijk sluiten door het Covid-19-virus. Eén begeleidster legde een positieve coronatest af. Alle ouders van kinderen die naar het Speelhuis gaan, werden verwittigd en ingelicht wat ze nu moeten doen.
Lees verder