Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 26 maart 2021

Gemeente Wuustwezel: Een hart onder de riem voor onze verenigingen en clubs

Gemeente Wuustwezel
Een hart onder de riem voor onze verenigingen en clubs
Sport- en jeugdverenigingen ervaren veel druk om hun activiteiten te reorganiseren naar groepen van 10 of om hun activiteiten te annuleren. We begrijpen dat er veel verwarring is bij ouders, kinderen...
Lees verder

Helpende handen gezocht voor noodopvang
Tijdens de paasvakantie organiseren we vanuit de gemeente noodopvang voor gezinnen die het ├ęcht nodig hebben, bijvoorbeeld voor kinderen van ouders die in de zorg werken of van alleenstaande ouders...
Lees verder

Noodopvang tijdens paasvakantie
Naar aanleiding van de stijgende coronacijfers en de bijhorende strengere maatregelen, worden de opvanginitiatieven voor de komende paasvakantie herbekeken. De geplande initiatieven worden geschrapt...
Lees verder