Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 8 maart 2021

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Parkeervraagstuk Albertstraat: het resultaat van de bevraging

Parkeervraagstuk Albertstraat: het resultaat van de bevraging
Na de kernraad van Elzestraat eind januari organiseerden we een bevraging bij de inwoners omtrent het creëren van extra parkeerplaatsen in de Albertstraat. 130 personen vulden deze bevraging in. Het gemeentebestuur bedankt de inwoners voor de vele reacties en heeft de nodige conclusies getrokken.
Lees verder

Elektriciteitspanne zorgde voor probleem bij afsprakenreservatie
Heb je tussen donderdag 16.14 uur en vrijdag 15 uur een afspraak gemaakt voor het gemeentehuis, dan moeten we jou vragen deze opnieuw te boeken. Een elektriciteitspanne vrijdagnamiddag zorgde voor een probleem met de afsprakensoftware. Alle gereserveerde afspraken uit die periode zijn verloren.
Lees verder

Voorbereidende werken Schorsemolenstraat van start
Op dinsdag 2 maart starten de nutsmaatschappijen met de voorbereidende werken in de Schorsemolenstraat. Tot 10 maart maken zij er alles klaar voor de eigenlijke wegenis- en rioleringswerken, die enkele weken later van start gaan.
Lees verder

Herbekijk de gemeenteraad van 1 maart via Youtube
Op maandag 1 februari vergaderde de gemeenteraad. Dat gebeurde, als gevolg van het coronavirus, van thuis via Zoom. De vergadering was live te bekijken via Youtube. Heb je het gemist? Je kan de zitting herbekijken.
Lees verder

Walemstraat, Dijkstraat en Zandstraat krijgen dit deze zomer nieuw voetpad
Ieder jaar trekt het gemeentebestuur van Sint-Katelijne-Waver een budget uit om een aantal voet- en fietspaden te vernieuwen, afhankelijk van de noden. Dit jaar zijn de Dijkstraat, een deel van de Zandstraat en een deel van de Walemstraat aan de beurt.
Lees verder

Vacature: held van de sociale dienst - maatschappelijk werker (B1-B3)
Wil je werken voor mensen, maar vooral mét mensen? Heb jij het in je om mensen te stimuleren en bij te staan? Een hulpverlener in hart en ziel? Wie weet ben jij het ontbrekende puzzelstukje dat we zoeken om ons team weer compleet te maken.
Lees verder

Verkeershinder Berlaarbaan van 361 tot Zoetewei
Van donderdag 4 tot en met vrijdag 12 maart zal een aannemer in opdracht van Pidpa werken uitvoeren in de berm van de Berlaarbaan tussen huisnummer 361 en het kruispunt met de Zoetewei / Beukheuvel. Doorgaand verkeer moet er beurtelings passeren aan de hand van tijdelijke verkeerslichten.
Lees verder

Verkeershinder Berlaarbaan van 361 tot Zoetewei
Van donderdag 4 tot en met vrijdag 12 maart zal een aannemer in opdracht van Pidpa werken uitvoeren in de berm van de Berlaarbaan tussen huisnummer 361 en het kruispunt met de Zoetewei / Beukheuvel. Doorgaand verkeer moet er beurtelings passeren aan de hand van tijdelijke verkeerslichten.
Lees verder

Werken in Bergstraat van 8 maart tot 18 april
Op maandag 8 maart starten werkzaamheden in de Bergstraat. Hierdoor zal het stuk tussen de Mechelbaan en Slameuterstraat niet toegankelijk zijn voor doorgaand verkeer én fietsers. Begin april breiden de werken zich tijdelijk uit tot de Wolvenstraat.
Lees verder

OV/2020/353 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het herbouwen van een zonevreemde woning - Rozenhoutlei 8 - Rita De Graef
Lees verder

OV/2020/315 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het bouwen van een gesloten eengezinswoning - Valkstraat 82B-Yusuf Somay
Lees verder

OV/2020/345 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het plaatsen van twee vloeistofdichte containers-Baanvelden 1A-Alfons Serneels
Lees verder

OV/2020/364 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het bouwen van een vrijstaande eengezinswoning, bijgebouw en zwembad na afbraak van de bestaande gebouwen - Molenstraat 57C - Algemene bouwwerken Wim bvba
Lees verder

OV/2020/354 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het herbouwen van een eengezinswoning en het regulariseren van een zwembad met poolhouse, tuinberging en verharding - Beukendreef 27 - Cedric Sermeus en Noëlle Albers
Lees verder

OV/2020/334 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het verbouwen van de woning en plaatsen van een zwembad - Hazelaarstraat 14 - Joke Reumers
Lees verder

OV/2020/355 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het verbouwen van een eengezinswoning - Duffelstraat 79 - Hicham Lahrach en Sandra Alpaerts
Lees verder

OV/2020/287 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het bouwen van een halfopen eengezinswoning - Kruisweglei 30A - Nancy De Winter en Mike Werts
Lees verder

OV/2020/377 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het verbouwen en uitbreiden van een eengezinswoning - Valkstraat 84 - Maarten Verstappen en Astrid Moehlig
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2021/030 - Diane Entbrouxk - Duffelsesteenweg 96A
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2021/056 - Steve Gilils - Lemenhoekstraat 4
Lees verder

Online vorming: Veilig online
Heel wat kinderen en jongeren zijn erg actief op internet en sociale media. Hoe ga je daar als ouder mee om? Ben je mee met de laatste digitale trends? Schrijf je in voor de gratis digitale vorming van 25 maart en kom alles te weten over het mediagebruik en -gedrag van kinderen van 8 tot 16 jaar.
Lees verder

Hoe raak je vlot in het vaccinatiecentrum?
703 thuiswonende 85-plussers uit onze gemeente krijgen weldra een uitnodiging voor hun langverwacht coronavaccin. Daarna volgt stelselmatig de rest van de bevolking. De vaccinaties gebeuren in de Mechelse Nekkerhal. Hoe je er raakt, lees je op onze website. Ook indien je moeilijk mobiel bent.
Lees verder

OV/2020/310 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het plaatsen pompenlokaal, lever- en afhaalcontainer, prefabbeton keerwanden voor stockage bulkmateriaal, terreinaanlegwerken, groenbeplantingen en verhardingen - Hoveniersstraat - Intergrow nv
Lees verder