Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 6 januari 2021

Herenthout: Parkeerverbod Albertstraat Einde Schooltijd

Herenthout
Parkeerverbod Albertstraat Einde Schooltijd
Momenteel is er in de Albertstraat weinig plaats om de kinderen veilig op te halen van school. Ouders moeten wachten op de stoep tussen de hekken en de geparkeerde wagens. Hierdoor staan ze kort bij elkaar en dicht bij het op- en aanrijdend verkeer. Dit zorgt voor een onveilige situatie. Vanaf 4 januari 2021 zal er in de Albertstraat aan Gemeenteschool Klim-op daarom een parkeerverbod worden toegepast aan het einde van de schooltijd.
Lees verder

RTV brengt hartverwarmende televisie met 'Gemeend Gegund'
Onder het motto "Gemeend Gegund" brengt RTV hartverwarmende televisie in samenwerking met heel wat steden en gemeenten uit de regio. Deze week is ook onze gemeente aan de beurt.
Lees verder

Livestream 'Uitreikingsgala Cultuurprijs, Jeugdduim en Sportlaureaten'
De uitreiking van de meest prestigieuze prijzen uitgereikt op het grondgebied van onze gemeente komt weer dichterbij. De traditionele uitreikingsavonden worden deze keer vervangen door een 100% coronaproof alternatief in de vorm van een livestream, op zaterdag 16 januari 2021 om 20u
Lees verder

Vacature | Pedagogisch Coördinator Kinderopvang
Pedagogisch Coördinator Kinderopvang – Voltijds – Contract onbepaalde duur – B1-B3 Lokaal bestuur Herenthout is op zoek naar een vaste en voltijdse pedagogisch coördinator voor de kinderopvang (B1-B3). Je staat in voor het coachen, ondersteunen en leiden van het begeleidingsteam om zo de beste zorg en opvang te kunnen leveren aan de kinderen. Je bent […]
Lees verder