Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 6 oktober 2020

Gemeente Kontich: Laat je in de watten leggen tijdens het Weekend van de Klant

Laat je in de watten leggen tijdens het Weekend van de Klant
Voor het vierde jaar op rij organiseren Comeos en UNIZO het Weekend van de Klant. Op zaterdag 3 en zondag 4 oktober werken handelaars, steden en gemeenten samen om klanten een onvergetelijke dag te bezorgen vol leuke acties en attenties.
Lees verder

Start werken Randparking in Spoorwegstraat
We willen de parkeerdruk in het centrum van onze gemeente verminderen en zo de leefbaarheid verhogen. Daarom voorzien we extra parkeergelegenheid in de vorm van een nieuwe Randparking aan de Spoorwegstraat. Om deze te realiseren, voeren we momenteel werken uit.
Lees verder

Buurthuis Den Alf is terug open vanaf 5 oktober
Het buurthuis is een ontmoetingsplaats voor en door de buurt. Vanwege de veiligheidsmaatregelen moest het tijdelijk de deuren sluiten. Vanaf vandaag is het terug open.
Lees verder

Wat zijn de huidige corona-maatregelen in onze gemeente?
Vanaf donderdag 27 augustus gelden alleen nog de federale maatregelen in onze gemeente. Hierdoor vervallen de opgelegde provinciale maatregelen met uitzondering van de mondmaskerplicht. Gouverneur Cathy Berx nam op 1 oktober strengere regels in verband met het dragen van een mondmasker in Antwerpen.
Lees verder