Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 25 september 2020

Gemeente Koksijde: Bekijk onze gemeentelijke online veiling en bied!

Bekijk onze gemeentelijke online veiling en bied!
Lokaal Bestuur Koksijde verkoopt opnieuw overtollig materiaal.
Lees verder

Geen wereldbeker cyclocross in Koksijde
Lokaal Bestuur Koksijde heeft beslist af te zien van de organisatie van de wereldbeker cyclocross op zondag 22 november. In de huidige omstandigheden is het niet wenselijk om dergelijke organisatie op punt te zetten.
Lees verder

Voorlopig geen openingsmoment hockeyveld: competitiestart en trainingen kunnen wel doorgaan
Storm Odette zorgde er helaas voor dat het officiĆ«le openingsmoment van het gloednieuwe hockeyterrein werd uitgesteld. Niet getreurd, want uitstel is geen afstel: Lokaal Bestuur Koksijde voorziet een nieuwe datum in 2021 – ter gelegenheid van de ingebruikname van het splinternieuwe clubhuis. Goed nieuws voor de spelers en sympathisanten is dat het hockeyveld vanaf zaterdag 26 september...
Lees verder