Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 7 juli 2020

Gemeente Beernem: Beernem Zomert 'Statiekermis eenmalig aan Paraschol'

Beernem Zomert 'Statiekermis eenmalig aan Paraschol'
Dit jaar vindt Statiekermis (7, 8 en 9 augustus) uitzonderlijk en eenmalig plaats op de parking van O.C. De Kleine Beer. Er zal tijdens dit weekend ook randanimatie zijn op het evenementenplein Paraschol. Café De Zevende Hemel zal er ook activiteiten organiseren. Deze zomer gaat Statiekermis dus éénmalig 'op stap' en slaat de brug naar Beernem Dorp: Statiekermis 'on site' 2020.
Lees verder

Beernem Zomert 'Expo in kerken - Erfgoedtoerist in eigen dorp'
Wip jij op vakantie ook wel eens een plaatselijke kerk binnen? Ontdek je er soms iets onverwachts? In een aantal kerken van onze gemeente vind je deze zomer een extra stukje erfgoed terug. Een fototentoonstelling neemt je mee op reis naar het verleden. Bezoek de expo's in de verschillende kerken in juli en augustus tussen 10.00 en 17.00 u.
Lees verder

Vacature technisch beambte schoonmaak
We hebben een vacante plaats voor een deeltijdse medewerker (19 à 25 uur) voor schoonmaak van onze gemeentelijke gebouwen. Geïnteresseerd? Dien dan uiterlijk op dinsdag 11 augustus je sollicitatie in.
Lees verder