Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 21 april 2020

x

Gemeente Zemst
Geef bloed, er is nood aan!
Vandaag (21 april) en op 20 mei zijn er bloedinzamelingen van het Rode Kruis gepland in onze gemeente. De gemeente stelt bij uitzondering haar zalen ter beschikking zodat je in je eigen omgeving opnieuw bloed kan geven.
Lees verder

WZC Releghem zet in op welzijn bewoners
Sinds 12 maart mogen er geen familieleden, vrijwilligers of andere bezoekers meer binnen in woonzorgcentra omwille van de coronamaatregelen. De Zemstse woonzorgcentra zijn goed bezig : gezond en wel en zo houden we het graag.
Lees verder

Wandel eens langs trage wegen
Het blijft belangrijk om in deze coronatijden in je eigen omgeving buiten te komen. Neem ook eens een toegankelijke trage weg op in je wandeling of fietstocht. Blijf echter ook hier de afstandsregels in acht houden!
Lees verder

NIeuwe zitbanken... na corona
Op dit moment mogen de zitbanken in de openbare ruimte maar in beperkte mate gebruikt worden. Om er in de toekomst voor te zorgen dat de nodige rustplaatsen voorhanden zijn in onze gemeente, zullen na de coronacrisis enkele nieuwe banken geplaatst worden.
Lees verder