Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 23 maart 2020

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Bibliotheek organiseert afhaalsysteem

Bibliotheek organiseert afhaalsysteem
Vanaf deze middag zal het mogelijk zijn om boeken te ontlenen in de bibliotheek via een afhaalsysteem. U laat telefonisch weten welke boeken u wenst en haalt deze af op een opgegeven tijdstip. Dat kan enkel in de week tijdens de gebruikelijke openingsuren. In het weekend blijft de bib gesloten.
Lees verder

Gemeentehuis sluit tot en met 3 april
In het kader van de coronacrisis heeft het gemeentebestuur beslist om het gemeentehuis te sluiten vanaf vanmiddag tot en met vrijdag 3 april. Niet dringende afspraken worden verplaatst. Het digitaal loket blijft beschikbaar en we blijven telefonisch bereikbaar.
Lees verder

Politie blijft geopend volgens normale regeling
Ook politiezone Bodukap neemt ook de nodige voorzorgen in het kader van het coronavirus. Het zonaal onthaal en de wijkkantoren (op afspraak) blijven geopend volgens de normale openingsuren.
Lees verder

Gemeente maakt 100.000 euro vrij voor coronafonds
Om ondernemers en verenigingen die financiële schade lijden door de coronacrisis tegemoet te komen, zal het gemeentebestuur een noodfonds oprichten. Het maakt hier in eerste instantie 100.000 euro voor vrij.
Lees verder

Inwoners helpen elkaar in coronatijden
Via allerlei kanalen bereiken ons berichten dat veel inwoners hun kwetsbare buren willen helpen. Deze namiddag verspreiden we bij allerlei handelszaken kaartjes die u kunt gebruiken om uw hulp aan te bieden.
Lees verder

Bekendmaking aanvullend verkeersreglement Lange Zandstraat
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 9 maart 2020 betreffende de goedkeuring van het aanvullend verkeersreglement - Lange Zandstraat wordt openbaar gemaakt via publicatie op de website, vanaf 18 maart 2020.
Lees verder

OV/2019/423 - Bekendmaking weigering voor het regulariseren van gesloten tuinsafsluitingen in de voor - en zijtuin - Lombaardstraat 73 - Ann Muyldermans
Lees verder

OV/2020/013 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het bouwen van een meergezinswoning met ondergrondse parkeergarage na het slopen van tuinconstructies - Brouwerijstraat 1 - Paparoti & Co NV
Lees verder

OV/2019/418 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het bouwen van een nieuw kantoor met bijhorende parking en reclametotem van het slopen van een eengezinswoning, het vellen van bomen, het aanplanten van fruitbomen-Bosstraat 132-UwPayroll bvba
Lees verder

OV/2019/422 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het herbouwen van een gesloten eengezinswoning naar een gesloten meergezinswoning - Duffelsesteenweg 27
Lees verder

OV/2019/420 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het herinrichten van de Goorbosbeek - Afdeling 12035, sectie A, perceel 34T - Natuurpunt Beheer VZW
Lees verder

OV/2020/002 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het bouwen van een halfopen eengezinswoning - Deudondreef 17 - Binyamin Akbas
Lees verder

Sint-Katelijne-Waver helpt. U ook?
Heel wat inwoners van onze gemeente geven aan zich als vrijwilliger te willen inzetten tijdens de coronacrisis. En dat is goed: want er is heel wat hulp nodig. Wilt u ook uw steentje bijdragen? Hieronder lees u hoe u kan helpen én hoe u ons contacteert als u zelf hulp nodig heeft.
Lees verder

Sint-Katelijne-Waver helpt. U ook?
Heel wat inwoners van onze gemeente geven aan zich als vrijwilliger te willen inzetten tijdens de coronacrisis. En dat is goed: want er is heel wat hulp nodig. Wilt u ook uw steentje bijdragen? Hieronder lees u hoe u kan helpen én hoe u ons contacteert als u zelf hulp nodig heeft.
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV/2020/040/VK- Jan Belmans-Mechelsesteenweg zn
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV/2020/063- Vermeulenstraat 22-Eline Senesael
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV/2020/054- Valkstraat 84-Greta De Winne
Lees verder

Agenda gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn 30 maart 2020
Op maandag 30 maart 2020 vergadert de gemeenteraad en de raad voor maatschappelijk welzijn. Omwille van de coronacrisis zal de zitting achter gesloten deuren doorgaan. Bekijk de agenda's van beide vergaderingen op onze website.
Lees verder