Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 13 maart 2020

Gemeente Mol: Dieren- en dinsdagmarkt en Grote Jaarmarkt geannuleerd uit voorzorg coronavirus

Dieren- en dinsdagmarkt en Grote Jaarmarkt geannuleerd uit voorzorg coronavirus

Om de snelle verspreiding van het coronavirus te voorkomen, wordt de wekelijkse dierenmarkt op zondag, de wekelijkse dinsdagmarkt, de kermis Grote Jaarmarkt (21 – 24 maart) en de Jaarmarkt op dinsdag 24 maart, geannuleerd. Hiermee volgt het gemeentebestuur de bijkomende maatregelen afgekondigd door de federale regering op donderdag 12 maart. Deze voorzorgsmaatregelen rond de wekelijkse markten gelden tot en met 3 april middernacht. Volg onze externe communicatie nauw op via www.gemeentemol.be/corona

Lees verder

Grabbelpasactiviteiten paasvakantie geannuleerd uit voorzorg voor coronavirus

De grabbelpasactiviteiten van de paasvakantie (6 tot en met 17 april) zijn geannuleerd. De afdeling jeugd en sport volgt hiermee het advies van het gemeentebestuur om alle niet-noodzakelijke activiteiten te annuleren. Met deze maatregelen willen we situaties met veel mensen maximaal vermijden om zo de snelle verspreiding van het coronavirus af te remmen. De loting voor de activiteiten wordt stilgelegd. Er worden geen activiteiten toegewezen. Betalingen zijn er dus nog niet geweest. Volg de communicatie over het coronavirus in onze gemeente via www.gemeentemol.be/corona

Lees verder

Gemeentelijke crisiscel coördineert opvolging federale coronamaatregelen

Om de snelle verspreiding van het coronavirus en een ontwrichting van onze gezondheidszorg te voorkomen, kondigde de federale regering donderdagavond 12 maart bijkomende maatregelen af. Deze maatregelen gaan officieel in vanaf vrijdag 13 maart om 24 uur en duren tot middernacht 3 april. De gemeentelijke crisiscel vergadert meteen vrijdagochtend om de invoering van deze bijkomende maatregelen voor onze gemeente te coördineren. Daarbij bekijken we zowel de specifieke gevolgen voor activiteiten en evenementen, scholen, winkels, cafés en restaurants. Doorheen de dag zullen we bijkomende vergaderingen organiseren en hierover de nodige communicatie voeren via www.gemeentemol.be/corona en onze Facebook-pagina. Daarnaast zullen we in samenwerking met de scholen en overige betrokken partijen zo gericht mogelijk communiceren.

Lees verder

Kerkhoflaan in Donk onderbroken van maandag 16 tot en met woensdag 18 maart

Vanaf maandag 16 tot en met woensdag 18 maart geldt een doorgangsverbod in de Kerkhoflaan (Donk), gedeelte tussen Duitslandlaan en Belgiëlaan. Ook via de Frankrijklaan kan je de Kerkhoflaan niet inrijden. Fietsers en voetgangers mogen wel door. Het verkeer wordt omgeleid via Duitslandlaan, Emiel Becquaertlaan en Belgiëlaan. De maatregelen zijn nodig om rioleringswerken uit te voeren ter hoogte van Kerkhoflaan 67.

Lees verder