Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

dinsdag 14 januari 2020

Stad Peer: Dit is ons team: Dienstencentrum De Schommel

Stad Peer
Dit is ons team: Dienstencentrum De Schommel
Als we denken aan 'het dienstencentrum' zien we spontaan senioren samen tafelen, iets drinken in de cafetaria, deelnemen aan sportieve, creatieve en ontspannende activiteiten… Dit alles begeleid door...
Lees verder

Tournée Minérale: een maand zonder alcohol
'Tournée Minérale' komt terug! De DrugLijn en Stichting tegen Kanker roepen alle Belgen opnieuw op om in februari een maand geen alcohol te drinken. Doe mee samen met heel wat andere perenaars!
Lees verder

Openstaande vacature: Medewerker Sporthal
Er is een openstaande vacature bij Stad Peer: Medewerker Sporthal (halftijds) Lijkt dit jou wel wat? Of ken je iemand die hier de geknipte persoon voor is? Klik snel verder en lees meer. Solliciteren...
Lees verder