Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 13 januari 2020

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Nieuwe fietstunnel onder R6 opent op 8 januari

Nieuwe fietstunnel onder R6 opent op 8 januari
De nieuwe fietstunnel onder de R6 is klaar. De fietstunnel biedt een alternatief voor fietsers die het kruispunt kruispunt R6/Antwerpsesteenweg moeten passeren. Op woensdag 8 januari opent de nieuwe fietstunnel. Het Agentschap Wegen en Verkeer trakteert tussen 12 en 18 uur iedereen die er passeert.
Lees verder

Vacature: Bewegen op Verwijzing coach Sint-Katelijne-Waver
Vacature: Bewegen op Verwijzing coach Sint-Katelijne-Waver
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2019/396 - OMV_2019146506 Project: het regulariseren van een bijgebouw, verhardingen en een uitbreiding bij een eengezinswoning en het slopen van de carport - Gaston Ceuterick
Lees verder

Vacature: Bewegen op Verwijzing-coach
Veel mensen bewegen te weinig. Daar willen we iets aan doen met het project 'Bewegen op Verwijzing' (BOV). Om dit project te dragen, zoeken we een Bewegen op Verwijzing-coach voor Sint-Katelijne-Waver. Want meer bewegen en minder stilzitten verkleint het risico op gezondheidsproblemen.
Lees verder

Vacature diensthoofd uitvoering en schoonmaak (A1a-A3a)
Stroomt er verantwoordelijkheidszin door uw bloed en is leiding geven uw tweede natuur? Dan bent u het geknipte diensthoofd uitvoering en schoonmaak! Bezorg ons uw sollicitatie voor 22 januari.
Lees verder

Brandweer organiseert infosessie 'Brandveilig leven'
Op dinsdag 21 januari geeft de brandweer om 19.30 uur in het gemeentehuis tips over hoe u uw huis brandveilig kan inrichten. Vanaf 1 januari is het verplicht om rookmelders op te hangen in uw woning. Nog niet in orde? Kom dan zeker langs en maak kans op één van de 50 gratis rookmelders.
Lees verder

Bekendmaking politieverordening in Lombaardstraat op zondag 23 augustus 2020 n.a.v. een ruitertornooi
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 6 januari 2020 betreffende de regeling van het verkeer in de Lombaardstraat op 23 augustus 2020 n.a.v. een ruitertornooi wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website, vanaf 7 januari 2020
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV/2019/398 - Slameuterstraat 12 - Verbruggen Marc BVBA
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV/2019/362 - Akelei 59 - Philippe Sagman
Lees verder

Vacature: aanleg werfreserve wegenwerker (contract van onbepaalde duur D1-D3)
Bent u een handige Harry of Henriette? Dan zijn wij naar u op zoek! We leggen een werfreserve aan voor de functie van wegenwerker (D1 - D3). U kunt voor deze functie solliciteren tot en met 22 januari.
Lees verder

Bekendmaking politieverordening Kretenborg op zaterdag 11 januari 2020 n.a.v. een buurtfeest
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 6 januari 2020 over de regeling van het verkeer in Kretenborg op zaterdag 11 januari 2020 n.a.v. een buurtfeest, wordt openbaar gemaakt via publicatie op de website, vanaf 8 januari 2020.
Lees verder

Feestelijke opening fietstunnel R6
De nieuwe fietstunnel is officieel geopend. Vanaf nu kunnende fietsers en wandelaars op een veiligere manier de R6 kruisen. Het Agentschap Wegen en Verkeer trakteerde er tussen 12 en 18 uur iedereen op een hapje en drankje.
Lees verder

OV/2019/336 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het omvormen van een appartement naar een kantoor - Lemanstraat 76 - Anna Maria Van den Eynde
Lees verder

Doe mee aan de zwerfvuilcampagne
Nog te vaak belandt zwerfvuil gewoon in de natuur in plaats van in de vuilnisbak. Onze gemeente wil het probleem verder aanpakken. Draagt u ook graag uw steentje bij aan een proper Sint-Katelijne-Waver? Wilt u met uw vereniging of school hiermee ook een euro bijverdienen? Schrijf je dan nu in!
Lees verder

Brandweer organiseert infosessie 'Brandveilig leven'
Op dinsdag 21 januari geeft de brandweer om 19.30 uur in het gemeentehuis tips over hoe u uw huis brandveilig kan inrichten. Vanaf 1 januari is het verplicht om rookmelders op te hangen in uw woning. Nog niet in orde? Kom dan zeker langs en maak kans op één van de 50 gratis rookmelders.
Lees verder

Doe mee aan de zwerfvuilcampagne
Nog te vaak belandt zwerfvuil gewoon in de natuur in plaats van in de vuilnisbak. Onze gemeente wil het probleem verder aanpakken. Draagt u ook graag uw steentje bij aan een proper Sint-Katelijne-Waver? Wilt u met uw vereniging of school hiermee ook een euro bijverdienen? Schrijf je dan nu in!
Lees verder

Agenda raadscommissie 20 januari 2020
Op maandag 20 januari 2020 vindt om 19 uur een raadscommissie plaats. Iedereen is welkom in de raadzaal van het gemeentehuis.
Lees verder