Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 19 december 2019

Gemeente Glabbeek: Resultaten snelheidscontrole Butschovestraat (Wever)

Gemeente Glabbeek
Resultaten snelheidscontrole Butschovestraat (Wever)
Tijdstip: dinsdag 17 december 2019 late namiddag Locatie: Butschovestraat (zone 50) Wever Aantal gecontroleerde voertuigen: 112 Aantal PV's: 25 Hoogst genoteerde snelheid: 83 km/uur
Lees verder

Be-alert, meteen verwittigd bij een noodsituatie
Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie in onze gemeente willen we u graag snel verwittigen. Daarom maakt onze gemeente vanaf nu gebruik van BE-Alert. Dat is...
Lees verder

Herstelling waterlek in Bunsbeek
Op dit moment gebeurt er een herstelling van een lek in de waterleiding ter hoogte van het kruispunt Oude Diestsestraat en Heideblokstraat in Bunsbeek: hierdoor is er mogelijk tijdelijk geen water is...
Lees verder