Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 2 december 2019

Gemeente Bertem: Mountainbiketour doorkruist onze gemeente

Gemeente Bertem
Mountainbiketour doorkruist onze gemeente
Op zondag 8 december organiseert Voervallei Vossem tussen 7.30 en 14 uur een mountainbiketour die onze gemeente doorkruist. De deelnemers rijden op veld- en boswegen, maar zullen hier en daar wel straten oversteken. Ze moeten het verkeersreglement respecteren.
Lees verder

De afvalkalender 2020 komt eraan
Tussen 2 en 27 december 2019 valt de nieuwe afvalkalender in de meer dan 238.000 bussen in het hele werkingsgebied van EcoWerf. Bpost verdeelt de kalenders gespreid in de tijd, zodat de juiste kalender in de juiste bus valt. Onze gemeente is al deze week aan de beurt.
Lees verder

Kerstconcert Hogar Kokopelli
Kom op woensdag 18 december naar het gratis kerstconcert van Hogar Kokopelli onder leiding van Maddy Lodewyckx. Het gemeentebestuur, de seniorenraad en het Lokaal Dienstencentrum De Blankaart verwelkomen u vanaf 13.30 uur in de Plaza van het WZC Sint-Bernardus. het concert start om 14 uur.
Lees verder