Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 14 juni 2019

Gemeente Bertem: Doortocht Pro Cyclo Vossem

Doortocht Pro Cyclo Vossem
Op zaterdag 22 juni vindt de recreatieve fietstocht Pro Cyclo Vossem plaats. Deze fietstocht komt ook door onze gemeente via de Stationsstraat, de Korbeekse Kerkstraat, de Nijvelsebaan, de Blokkenstraat, de Delle, de Langestraat/Bredeweg, de Neerijse steenweg en de Dorpstraat.
Lees verder

Doortocht Rik Van Steenbergen Classic
Op zaterdag 22 juni vindt de 21ste Rik Van Steenbergen Classic plaats. Deze recreatieve fietstocht zal vanuit Herent via Bertem naar Huldenberg rijden. Er is een bevoorrading voorzien aan het voetbalterrein van Bertem.
Lees verder

Gewijzigde privacyverklaring
Als u een klacht hebt over het gebruik van uw persoonsgegevens door ons bestuur, kan u zich voortaan wenden tot de Vlaamse Toezichtcommissie (VTC). Onze privacyverklaring werd met de contactgegevens van de VTC aangepast.
Lees verder