Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

donderdag 11 april 2019

Gemeente Bertem: Seniorenfeest op vrijdag 26 april 2019

Seniorenfeest op vrijdag 26 april 2019
Op vrijdag 26 april is het weer feest voor iedereen van 55 jaar of ouder. Of u nu een echte danser bent of niet, een babbeltje slaan en van een feestmaaltijd genieten, doet iedereen graag. Schrijf u dus ten laatste op 12 april in!
Lees verder

Sloop- en heropbouwpremie
U kan een premie aanvragen voor bouwprojecten waarbij de afbraak van één of meer gebouwen en de herbouw van één of meer woningen of een appartementsgebouw gecombineerd wordt. Voorwaarde is wel dat de aanvraag voor de omgevingsvergunning is ingediend tussen 1 oktober 2018 en 31 oktober 2019.
Lees verder

We verzamelden 1080 kg zwerfafval met Operatie Proper
Eind maart trokken maar liefst 1043 Bertemnaren de straat op om onze gemeente op te ruimen. Samen verzamelden we 1080 kg zwerfvuil. Dank aan alle vrijwilligers en dank aan iedereen die zijn afval in de vuilnisbak gooit en zo meehelpt om onze gemeente proper te houden.
Lees verder