Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 30 juli 2018

Gemeente Bertem: Brandfase oranje in Vlaams-Brabant: hoog gevaar

Brandfase oranje in Vlaams-Brabant: hoog gevaar
In het Bertem- en Eikenbos geldt fase oranje. Ook in de natuurgebieden, zoals de Koeheide, wordt het risico op brand groter. Beheerders en brandweer zijn extra waakzaam. Het is erg droog en brandgevaarlijk. Wees voorzichtig, rook niet en laat kinderen niet zonder toezicht in het bos en de Koeheide.
Lees verder

Promofilmpje Bertem
De dienst vrije tijd, Toerisme Vlaams-Brabant en Rob-tv hebben onze gemeente prachtig in beeld gebracht. Samen maakten ze een promofilm over Bertem. Het filmpje doet goesting krijgen om te genieten van al het moois en lekkers dat onze gemeente te bieden heeft. Kijk en geniet!
Lees verder

Handelaar, neem deel aan de 5de eindejaarstombola!
Uw klanten maken kans op een hoofdprijs van 500 euro of tientallen kleinere bedragen van minimum 20 euro. Wilt u ook uw klanten belonen, schrijf u dan voor 30 augustus in! Als u vorig jaar al heeft deelgenomen, ontvangt u een factuur voor dezelfde aantallen. Pas deze eventueel aan via het formulier.
Lees verder